MÖBLER / Bord / Toilettebord + 5314408

nr 531 4408

Toilettebord +

stol, 1950-tal, längd: 80, djup: 45, höjd: 130, (slitage)

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 juni 2008
kl 16:34:45

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.